Společenské prostory

Hájovna

Hájovna leží mimo obec u lesa Poušť. Má jednu místnost ve stylu mysliveckém pro cca 20 - 30 osob a jednu místnost jako kuchyň. Při příznivém počasí lze využít i dvorek, který je na akce připraven ( ohniště apod. )
Hájovna je využívána na oslavy narozenin, různých společenských setkání, prezentací apod.


Restaurace Zlatý jelen

Restaurace Zlatý jelen poskytuje veškeré pohostinské služby včetně ubytování. Součástí restaurace je i příjemný salonek pro cca 40 - 60 lidí k využití na různé společenské akce jako jsou hodnotící schůze spolků, oslavy narozenin, prezentační akce, společenská setkání a jiné.


Kulturní dům

Kulturní dům patří obci. Byl zprovozněn v roce 1948 a byl to vůbec první venkovský kulturní dům v Jihočeském kraji. Kulturní dům má prostorný sál, dvě přísálí, prostorné jeviště, sociální zařízení a šatnu. Sál lze využít i bez přísálí, které se uzavřou. Celý kulturní dům prošel v roce 2003 rekonstrukcí elektrické instalace, vymalování, obložení sálu a přísálí palubkami. Již v roce 2002 byly zrekonstruované sociální zařízení. Kulturní dům je vhodný na taneční zábavy, plesy, předváděcí akce a jiné společenské akce. Kapacita kulturního domu se upraví podle potřeb akce. Maximální kapacita je cca 300 míst.